Aikataulu:
La 18.6.
klo 4:30 Kerimäki
klo 5:00 Prisma
Muut pysäkit: Linja-autoasema, ABC-Laitaatsilta, Kallislahti, Parkumäki ja Lahti (tarvittaessa)
klo 13:00 Mynämäki
Matkalla pidetään kaksi taukoa (kuljettajalle pakolliset)
Oran suunnistajilta ei omavastuuta. Muista seuroista tuleville 50€/kyytiläinen.